Blog > Komentarze do wpisu

Czy książka może być fajna?

Czy książka może być fajna?

Według mnie tak. Pokaże dziś 2 książki które powinny zainteresować miłośników piłki nożnej.Leo Messi to znany, podziwiany i szanowany, przez wielu uważany za najlepszego piłkarza w historii. Jego nazwisko znają wszyscy, ale niewielu zna jego życie.

Dziennikarz i autor bestsellerowych książek Luca Caioli dotarł do wszystkich faktów i ciekawostek z życia młodej gwiazdy futbolu, rozmawiał z rodzicami, trenerami z dzieciństwa, przyjaciółmi i bliskimi w Argentynie i Hiszpanii, ważnymi postaciami w Barcelonie, a przede wszystkim z samym Messim.

Piłkarze z reguły mają to do siebie, że choć kopanie piłki wychodzi im bardzo dobrze, tak wysławianie się nie jest ich najmocniejszą stroną. Oczywiście, od tej reguły znajdują się wyjątki. Jednym z nich jest Xavi Hernandez. Genialny piłkarz - ciekawa autobiografia. Jakim człowiekiem jest piłkarz najlepszej klubowej drużyny świata, złoty medalista Mistrzostw Europy i Świata? Czy piłka nożna to naprawdę całe jego życie? Czy wyobraża sobię grę dla innego klubu niż FC Barcelona?

Na te pytania odpowiedzcie sobie po przeczytaniu książki. 

Serdecznie Polecam!!!

sobota, 28 stycznia 2012, jacekliberacki

Polecane wpisy

Komentarze
admin.kopnij
2012/01/29 12:43:18
Czytam właśnie książkę o Messim, sam jej nie chciałem, ale cóż... prezentów świątecznych się nie wybieram. Książka może i jest fajna, bo ładnie napisana, ciekawie napisana, poprawnie napisana. Ale samo założenie mnie wkurza - biografia 24-letniego człowieka to moim zdaniem kiepski pomysł... No ale, fakt faktem, jeśli ktoś się interesuje sportem, warto przeczytać.

Zapraszam na kopnij.blox.pl!
-
2012/01/29 23:01:10
Ciekawy książki. Czekam na dalsze rekomendacje.